Gwiazda wśród pożyczek

Na polskim rynku pożyczkowym od 2012 roku prężnie działa i wciąż rozwija swoje możliwości  oddział skandynawskiej firmy AasaDlaBiznesu, specjalizującej się w udzielaniu pożyczek działalnościom gospodarczym. Pomysł przyjął się wśród konsumentów do tego stopnia, że pomysł firmy został w 2016 roku nagrodzony przez Loan Maganize za „Biznesową Pożyczkę 2016 Roku”. Dzisiaj w Polsce ma spore grono zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na to nietypowe dla nas rozwiązanie.

Co w takim razie z bankiem?

Banki, jako uznawane za najbardziej wiarygodne instytucje, mają dzisiaj niekoniecznie interesujące i korzystne dla przedsiębiorców warunku – już nie tyle pod względem kosztów, jakie są doliczane do przedsięwzięcia, ale przede wszystkim ze względu na ilość formalności oraz fakt, że  nie każdy przedsiębiorca będzie mógł skorzystać z pomocy banku – w przeważającej części przypadków trzeba posiadać historię kredytową, której nowe działalności zwyczajnie nie posiadają.

Zalet jest zdecydowanie więcej

Jak się szybko okazuje, pożyczka na przedsiębiorstwo jest zdecydowanie lepsza również pod tym kątem, że posiada w tym przypadku zawsze stałe oprocentowanie, wynoszące niezależnie od kwoty pożyczki jedynie 10% w skali roku. Pieniądze można pożyczyć w kwocie między 1000 a 10000 złotych, przy czym najniższe raty występują przy dwuletnich systemach spłacania. Aasa chwali się również elastycznością w spłacie zadłużenia, z którego to punktu przedsiębiorcy również bardzo chętnie korzystają.

2 Komentarze

  1. Nie wiedziałam o takiej instytucji, dobrze, że trafiłam na ten artykuł!

  2. Nareszcie będę wiedział, gdzie się udać po pomoc w przypadku braku pieniędzy na cokolwiek.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie publikowany.


*