Jak pożyczać pieniądze do firmy i nie tracić?

W każdej firmie może przyjść czas, kiedy konieczne będzie pozyskanie dodatkowych funduszy na przykład na zakup nowych maszyn, renowację czy naprawę obecnie posiadanych oraz użytkowanych czy na wdrożenie wszelkich innych projektów oraz pomysłów. Fundusze możemy zdobyć dzisiaj nie tylko w banku, co powinno nas cieszyć ze względu na szansę zaoszczędzenia sporej ilości czasu oraz nerwów.

O jakiej instytucji mowa?                                      

Pionierską instytucją skandynawskich korzeniach, która wprowadziła także w Polsce możliwość korzystania przez firmy z pożyczek zaciąganych w innych miejscach, niż bank, jest AasaDlaBiznesu. Za swoje zasługi dla umożliwienia rozwoju jednoosobowym działalnościom, a także małym i średnim przedsiębiorstwom, w 2016 roku otrzymała prestiżową nagrodę Loan Magazine.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Aasa?

Jest to propozycja pionierska, zakładająca wsparcie finansowe każdemu rodzajowi firmy, niezależnie od jego stażu w branży czy długości istnienia na rynku. Pożyczki udzielane są na dowolny cel już od pierwszego dnia działalności. Raty oraz ich spłata są kwestią bardzo indywidualną i elastyczną, aby faktycznie pożyczone pieniądze były pomocą, a nie dodatkowym obciążeniem. Pożyczka może zawierać się w przedziale między 1000 a 10000 złotych, a dozwolony okres spłaty tego zadłużenia to nawet 60 miesięcy. Przedsiębiorcy chętniej korzystają z tego rozwiązania również ze względu na minimalną ilość koniecznych do spełnienia formalności – wniosek dostępny jest całodobowo na stronie internetowej.

2 Komentarze

  1. Wniosek na stronie internetowej? Fajna sprawa, żadnego zbędnego biegania po firmach…

  2. Taka oferta brzmi bardzo ciekawie, szkoda, że nie słyszałem o tej firmie wcześniej.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie publikowany.


*