Najlepsze rozwiązania dla rozwijających się firm

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że aby nasza firma miała szansę odpowiednio się rozwijać i aby z dnia na dzień mogła generować coraz większe zyski, potrzebne jest często odpowiednie wsparcie oraz odpowiednie fundusze, które będzie można zainwestować. Banki oczywiście oferują pieniądze swoim klientom biznesowym, najczęściej są to jednak kredyty przeznaczone na konkretny cel oraz leasingi. W każdym z tych przypadków przedsiębiorca jest sprawdzany w BIK – musi więc posiadać dobrą historię kredytową, aby została mu udzielona zgoda na kolejne zobowiązanie.

A może by tak… pożyczka?

Pojęcie pożyczki na firmę jest w dzisiejszej Polsce coraz popularniejsze i budzące coraz mniej kontrowersji i niepotrzebnych negatywnych skojarzeń. Dla niektórych, szczególnie dopiero powstających działalności gospodarczy pożyczka jest jedyną możliwą formą zdobycia pieniędzy na rozruch – oferowane są bowiem już od pierwszego dnia istnienia firmy. Historia kredytowa nie jest potrzebna, ponieważ sam proces oceny zdolności kredytowej jest w tym przypadku unikalny i wieloetapowy.

To jeszcze nie koniec zalet

Pożyczki udzielane są w najbardziej popularnych kwotach, czyli między 1000 a 10000 złotych, oczywiście w zależności od potrzeb. Ich spłata może się odbywać między 24- a 60-ma miesiącami, uzyskując w ten sposób elastyczne i przyjemne do spłacania raty. Pożyczki są też dzisiaj jednym z najlepszych wsparć na startupu, jaki można sobie wymarzyć – w dodatku z zachowaniem absolutnego minimum formalności.

2 Komentarze

  1. Nie sądziłam, że pożyczki mogą być takie fajne… i to jeszcze dla firm…

  2. Jak widać, nawet u nas można znaleźć jakieś pozytywne zmiany :)

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie publikowany.


*